GÜVENLİK DUVARI HİZMETLERİ

          Gelişen teknoloji ve artan veri miktarları, şirketlerin verilerini dışarıdan ve içeriden gelebilecek tehditlere karşı koruması zorunluluğunu doğurmuştur. Her gün hızla yayılan kötü amaçları yazılımlar şirketlerin ağlarını, sunucularını ve kullanıcılarını ciddi bir şekilde tehdit etmeye devam etmektedir

          Sunmuş olduğumuz anti virüs ve güvenlik(firewall) cihazları ile şirketlerinizi uçtan uca korumakta ve dışarıdan gelecek saldırılara karşı önlemler almaktayız. Firewall çözümleri ile şirketinize gelen giden ağ trafiğini İP filtreleme, port filtreleme, Web filtreleme ile kontrol altında tutmaktayız

          Satışını yaptığımız yeni nesil güvenlik duvarları da U.T.M. (Unified Threat Management) (güvenlik duvarı, anti virüs, antispam, IDS/IPS, VPN, yönlendirici (router) gibi özellikleri olan) tümleşik cihazlardır.

          Sophos, TT Guard, Fortinet en çok sattığımız ve müşterilerimiz tarafından tercih edilen ürünlerimizdir. Sunmuş olduğumuz çözümlerimiz aşağıdaki gibidir. 

  • Ağ Koruması
  • Email Koruması
  • Web Koruması
  • Yeni Nesil Firewall Çözümleri
  • Yeni Nesil IPS Çözümleri
  • 5651 ve Log Korelasyon Çözümler

FIREWALL VE ANTİVİRÜS ÇÖZÜMLERİMİZ

➢ Ağ Koruması
Sofistike saldırıları ve gelişmiş tehditleri durdurmak için ihtiyacınız olan tüm korumayı sağlarken güvendiklerinize güvenli ağ erişimi sağlar.
➢ Web Koruması
Güçlü ve esnek politika araçlarıyla kapsamlı web koruması ve uygulama kontrolü, ağınızdaki kullanıcıların güvende ve verimli olmasını sağlar.
➢ Sandstorm Koruması
Sophos Sandstorm, kuruluşunuza fidye yazılıma ve hedefli saldırılara karşı ekstra bir güvenlik katmanı sağlamak için gelecek nesil bulut kum havuzu teknolojisi kullanır.
➢ E-posta Koruması
Politika tabanlı e-posta şifrelemesini DLP ve anti-spam ile birleştiren benzersiz hepsi bir arada korumamızla istenmeyen posta, oltalama ve veri kaybına karşı eksiksiz SMTP ve POP ileti koruması sağlar.
➢ Web Sunucu Koruması
Web sunucularınızı ve iş uygulamalarınızı tam donanımlı Web Uygulaması Güvenlik Duvarıyla korsan saldırılara karşı güçlendirirken ters vekil kimlik doğrulamasıyla güvenli erişim sağlayın.

Karayolları Mah. 580/5 Sok. No23 Gaziosmanpaşa/İstanbul
[email protected]
+90 (543) 971 34 00