BİLGİSAYAR BAKIM & ONARIM HİZMETLERİ

Bilişim Ofisim olarak gelişmekte olan dijital dünyaya ayak uydurmanıza yardımcı olup, size uygun çözümler sağlıyoruz. Dijital Dünyaya vakit ayıramayacak kadar meşgul olan ya da kendi işine yoğunlaşmak isteyenler için danışmanlık hizmeti vermek ve memnuniyeti sağlamak en büyük hedefimizdir.

Notebook & Masaüstü Bilgisayarları

          Her marka Notebook ve Masaüstü bilgisayarlarınızın bakım onarım desteğini sağlamak. Teknik servisimizde tüm marka ve model notebook klavye, ekran ve anakart değişimi, RAM (hafıza) yükseltimi yapılmakta olup, ayrıca anakart çip tamiri (BGA) işlemleri de uygulanmaktadır.  Kasa ve Notebooklarınızın iç ve dış temizlikleri yapılıp, temiz ve güncel Windows kurulumları yapılıp istenilen her türlü programın kurulumları yapılmaktadır

Evlere ve İşyerlerine Teknik Servis Hizmeti

          Ağırlıklı olarak Gaziosmanpaşa ve çevre ilçelerde teknik servis talebi aldığımız da aynı gün içerisinde servis hizmeti vermekteyiz. Hizmet öncesi yaşanan problem ve çözümleriyle ilgili telefon desteği ile bilgilendirme yapmaktayız. TTNET, Superonline, Millenicom, Türknet, gibi birçok internet sağlayıcısı ile teknik iş birliği içerisinde olup, probleminizi gidermek adına en hızlı şekilde gerekli işlemleri uygulamaktayız.

Karayolları Mah. 580/5 Sok. No23 Gaziosmanpaşa/İstanbul
[email protected]
+90 (543) 971 34 00